TBJD475M050LRDC0H24

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
TBJD475M050LRDC0H24
Prodhuesi
Elco (AVX)
Përshkrim
CAP TANT
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë tantal
Instock
0
Çmimi për njësi
$34.64176
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:-
 • tolerancës:-
 • tension - i vlerësuar:-
 • lloji:-
 • esr (rezistenca ekuivalente e serisë):-
 • temperatura e funksionimit:-
 • jetëgjatësia @ temp.:-
 • lloji i montimit:-
 • paketë / kuti:-
 • madhësia / dimensioni:-
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • ndarjen e plumbit:-
 • kodi i madhësisë së prodhuesit:-
 • vlerësimet:-
 • veçoritë:-
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CWR19MB106KBHC\TR13

CWR19MB106KBHC\TR13

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 7 229

$15.21520

M39003/03-4012/TR

M39003/03-4012/TR

Vishay / Sprague

CAP TANT 680UF 20% 6V AXIAL

Në magazinë: 1 954

$71.62376

M39003/09-0234/TR

M39003/09-0234/TR

Vishay / Sprague

CAP TANT 27UF 10% 20V AXIAL

Në magazinë: 5 574

$19.73400

TBJV107M020LRDB0H45

TBJV107M020LRDB0H45

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 8 153

$13.49040

CWR11MB475JBB

CWR11MB475JBB

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 2 585

$46.41860

M39003/03-0467H

M39003/03-0467H

Vishay / Sprague

CAP TANT 10UF 20% 35V AXIAL

Në magazinë: 17 254

$8.11360

CWR09KK334KB

CWR09KK334KB

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 8 830

$12.45750

CWR19FC107KCHA

CWR19FC107KCHA

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 4 782

$22.99990

M39003/01-3123/HSD

M39003/01-3123/HSD

Vishay / Sprague

CAP TANT 1.5UF 10% 75V AXIAL

Në magazinë: 8 261

$13.31550

TBJA334K035CBSB0900

TBJA334K035CBSB0900

Elco (AVX)

CAP TANT

Në magazinë: 10 484

$10.49125

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top