UB-09-628-S(S)

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
UB-09-628-S(S)
Prodhuesi
Floyd Bell, Inc.
Përshkrim
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
Kategoria
produkte audio
Familja
alarme, sinjalizues dhe sirena
Instock
1000
Çmimi për njësi
$25.62000
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:Ultra
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • qarku i drejtuesit:Indicator, Internally Driven
 • lloji i hyrjes:DC
 • tension - i vlerësuar:-
 • diapazoni i tensionit:6 ~ 28V
 • frekuenca:2.1kHz
 • teknologjisë:Piezo
 • mënyra e funksionimit:Pulse, Slow
 • kohëzgjatja:-
 • niveli i presionit të zërit (spl):93dB @ 6V, 61cm
 • rrymë - furnizim:20 ~ 50mA
 • vendndodhjen e portit:Top
 • temperatura e funksionimit:-20°C ~ 65°C
 • agjenci miratimi:UL, UR
 • vlerësimet:-
 • mbrojtjen e hyrjes:IP68 - Dust Tight, Waterproof
 • lloji i montimit:Panel Mount
 • përfundimin:Screw Terminal, Quick Connect Tab - 0.250" (6.35mm)
 • madhësia / dimensioni:1.410" Dia (35.81mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):1.380" (35.05mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
SBT5ELMFPPC

SBT5ELMFPPC

Mallory Sonalert Products

IEC 3.3-5VDC 90DB FAILURE ROHS S

Në magazinë: 2 936

$40.87000

TUHT-88Y-930-Q

TUHT-88Y-930-Q

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT YELLOW UNIVERSAL IND

Në magazinë: 2 554

$50.90000

LO-07-530-Q

LO-07-530-Q

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT 5-30VDC WHOOP ALARM

Në magazinë: 5 603

$19.63000

MB-09-301-W(F)

MB-09-301-W(F)

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT BEEP ALARM

Në magazinë: 4 528

$24.29000

SBT12TLHMPPC

SBT12TLHMPPC

Mallory Sonalert Products

IEC 9-12VDC 90DB TEMP-ENERGY ROH

Në magazinë: 3 427

$35.01000

MC-09-516-W

MC-09-516-W

Floyd Bell, Inc.

PANEL MOUNT CONTINUOUS ALARM

Në magazinë: 6 094

$18.05000

ZA028MASS1

ZA028MASS1

Mallory Sonalert Products

AUDIO PIEZO IND 16-28V PNL MNT

Në magazinë: 3 260

$36.80900

SBT5PLMCTPC

SBT5PLMCTPC

Mallory Sonalert Products

IEC 3.3-5VDC 90DB PERFUSION ROHS

Në magazinë: 2 936

$40.87000

PKMCS1818E20A0-R1

PKMCS1818E20A0-R1

TOKO / Murata

AUDIO PIEZO XDCR 12V SMD

Në magazinë: 52 884

$2.08000

PT-2726FWQ

PT-2726FWQ

Mallory Sonalert Products

AUDIO PIEZO XDCR 3-28V CHASSIS

Në magazinë: 39 711

$2.77000

Kategoria e produkteve

aksesorë
654 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p525975/BF-1859-000.jpg
amplifikatorë
27 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p784993/KIT-BRITISH18WCOMBO-ASSEMBLED.jpg
mikrofonat
1361 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p707164/EM-6050.jpg
folësit
2738 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p707219/RC-1206S.jpg
tuba vakum
1412 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p785339/NOS-EL3N.jpg
Top