CD16FD472JO3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CD16FD472JO3
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 4700PF 500V RAD
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$4.02900
Fletët e të dhënave në internet
CD16FD472JO3 PDF
 • seri:CD16
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:4700 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:500 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • ndarjen e plumbit:0.559" (14.20mm)
 • veçoritë:RF, High Q, Low Loss
 • madhësia / dimensioni:0.492" L x 0.311" W (12.50mm x 7.90mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.559" (14.20mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CM07FD912FO3

CM07FD912FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 9100PF 500V RADIAL

Në magazinë: 4 348

$25.29600

CM04ED470GO3

CM04ED470GO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 47PF 500V RADIAL

Në magazinë: 30 690

$3.91000

CMR04E390JODR

CMR04E390JODR

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 39PF 500V RADIAL

Në magazinë: 10 018

$10.98000

CD19FD301JO3

CD19FD301JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 52 910

$2.07900

CD7FD151FO3

CD7FD151FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 150PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 16 638

$9.01500

CM06FD272FO3

CM06FD272FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 2700PF 500V RADIAL

Në magazinë: 15 782

$9.50400

CD4FD301JO3F

CD4FD301JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 10 461

$10.51500

CD19FD162JO3

CD19FD162JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 1600PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 38 062

$2.89000

CD5EC510JO3F

CD5EC510JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 51PF 5% 300V RADIAL

Në magazinë: 50 820

$2.16450

CD4FC621FO3F

CD4FC621FO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 620PF 1% 300V RADIAL

Në magazinë: 5 188

$21.19900

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top