CD5EC360JO3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CD5EC360JO3
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 36PF 5% 300V RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$1.93200
Fletët e të dhënave në internet
CD5EC360JO3 PDF
 • seri:CD5
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:36 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:300 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • ndarjen e plumbit:0.118" (3.00mm)
 • veçoritë:General Purpose
 • madhësia / dimensioni:0.272" L x 0.130" W (6.90mm x 3.30mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.209" (5.30mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CMR06F511GODM

CMR06F511GODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 510PF 500V RADIAL

Në magazinë: 17 256

$8.11294

CD4FD161FO3

CD4FD161FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 160PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 8 023

$13.71000

MCM01-034ED102K-F

MCM01-034ED102K-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 1000PF 10% 500V SMD

Në magazinë: 18 696

$7.48800

CMR05F331JODM

CMR05F331JODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 330PF 500V RADIAL

Në magazinë: 16 484

$8.49294

MC08EA300G-F

MC08EA300G-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 30PF 2% 100V 0805

Në magazinë: 47 008

$2.34000

CMR05E330GODM

CMR05E330GODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 33PF 500V RADIAL

Në magazinë: 19 088

$7.33410

CMR06F202FODM

CMR06F202FODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 2000PF 500V RADIAL

Në magazinë: 7 245

$15.18111

CD30FD153JO3

CD30FD153JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 0.015UF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 4 306

$25.54000

CM05ED240JO3

CM05ED240JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 500V

Në magazinë: 47 403

$2.32050

CD5FC910GO3

CD5FC910GO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 91PF 2% 300V RADIAL

Në magazinë: 30 165

$3.97800

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top