CD7FD161FO3

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CD7FD161FO3
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 160PF 1% 500V RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$9.19500
Fletët e të dhënave në internet
CD7FD161FO3 PDF
 • seri:CD7
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:160 pF
 • tolerancës:±1%
 • tension - i vlerësuar:500 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • ndarjen e plumbit:0.173" (4.40mm)
 • veçoritë:General Purpose
 • madhësia / dimensioni:0.264" L x 0.110" W (6.70mm x 2.80mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.260" (6.60mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD17CD180JO3F

CD17CD180JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 78 180

$1.40700

CMR06F202JODP

CMR06F202JODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 2000PF 500V RADIAL

Në magazinë: 6 468

$17.00500

CMR04E390GODP

CMR04E390GODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 39PF 500V RADIAL

Në magazinë: 8 223

$13.37591

CD4FD121GO3

CD4FD121GO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 120PF 2% 500V RADIAL

Në magazinë: 9 950

$11.05500

MC12ED270G-F

MC12ED270G-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 27PF 2% 500V 1210

Në magazinë: 36 574

$3.28100

MC12FD430F-F

MC12FD430F-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 43PF 1% 500V 1210

Në magazinë: 29 534

$4.06300

MC18FD431J-F

MC18FD431J-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 430PF 5% 500V 1812

Në magazinë: 43 650

$2.52000

MC22FD102G-F

MC22FD102G-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 1000PF 2% 500V 2220

Në magazinë: 18 408

$7.60500

CD30FD912FO3

CD30FD912FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 9100PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 6 993

$15.72800

CMR05F121JODR

CMR05F121JODR

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 120PF 500V RADIAL

Në magazinë: 10 702

$10.27815

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top