MC12FA820J-F

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MC12FA820J-F
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 82PF 5% 100V 1210
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
975
Çmimi për njësi
$3.06000
Fletët e të dhënave në internet
MC12FA820J-F PDF
 • seri:MC
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:82 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:100 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:1210 (3225 Metric)
 • ndarjen e plumbit:-
 • veçoritë:RF, High Q, Low Loss
 • madhësia / dimensioni:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.079" (2.00mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD18FD911JO3

CD18FD911JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 910PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 26 785

$4.48000

MCM01-010ED151G-F

MCM01-010ED151G-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 150PF 2% 500V SMD

Në magazinë: 36 764

$3.26400

CD15ED300GO3F

CD15ED300GO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 30PF 2% 500V RADIAL

Në magazinë: 63 879

$1.72200

CMR06F392FODR

CMR06F392FODR

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 3900PF 500V RADIAL

Në magazinë: 3 217

$37.29750

CD6CD090CO3

CD6CD090CO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 9PF 1PF 500V RADIAL

Në magazinë: 32 379

$3.70600

CM06FD132JO3

CM06FD132JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 1300PF 500V RADIAL

Në magazinë: 24 713

$4.85560

CMR06F751JODP

CMR06F751JODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 750PF 500V RADIAL

Në magazinë: 9 522

$11.55208

CD10FD151GO3F

CD10FD151GO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 150PF 2% 500V RADIAL

Në magazinë: 29 126

$4.12000

CD15CD180JO3

CD15CD180JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 18PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 54 726

$2.01000

CD4FA102FO3

CD4FA102FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 1000PF 1% 100V RADIAL

Në magazinë: 4 352

$25.27350

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top