CMR06F561JODR

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CMR06F561JODR
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 560PF 500V RADIAL
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$12.74909
Fletët e të dhënave në internet
CMR06F561JODR PDF
 • seri:CMR
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:560 pF
 • tolerancës:±5%
 • tension - i vlerësuar:500 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Through Hole
 • paketë / kuti:Radial
 • ndarjen e plumbit:0.350" (8.90mm)
 • veçoritë:General Purpose
 • madhësia / dimensioni:0.650" L x 0.201" W (16.50mm x 5.10mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.512" (13.00mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CMR05F101GODM

CMR05F101GODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 100PF 500V RADIAL

Në magazinë: 18 745

$6.93512

CMR08F393GODP

CMR08F393GODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 39000PF 500V RADIAL

Në magazinë: 878

$125.15000

MC22FF201J-F

MC22FF201J-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 200PF 5% 1KV 2220

Në magazinë: 24 489

$4.90000

MIN02-002CC150J-F

MIN02-002CC150J-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 15PF 5% 300V SMD

Në magazinë: 39 285

$2.80000

CDV16FF201JO3

CDV16FF201JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 200PF 5% 1KV RADIAL

Në magazinë: 50 458

$2.18000

MCM01-009ED800J-F

MCM01-009ED800J-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 80PF 5% 500V SMD

Në magazinë: 38 637

$2.84700

CMR08F223JODP

CMR08F223JODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 22000PF 500V RADIAL

Në magazinë: 1 801

$77.72667

CD19FD242FO3

CD19FD242FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 2400PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 20 520

$6.33500

CDV19FF821JO3F

CDV19FF821JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 820PF 5% 1KV RADIAL

Në magazinë: 26 548

$4.52000

CM06FD362FO3

CM06FD362FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 3600PF 500V RADIAL

Në magazinë: 9 191

$11.96800

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top