MC22FD751F-F

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MC22FD751F-F
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 750PF 1% 500V 2220
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$8.43000
Fletët e të dhënave në internet
MC22FD751F-F PDF
 • seri:MC
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:750 pF
 • tolerancës:±1%
 • tension - i vlerësuar:500 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 125°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:2220 (5750 Metric)
 • ndarjen e plumbit:-
 • veçoritë:RF, High Q, Low Loss
 • madhësia / dimensioni:0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):0.079" (2.00mm)
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD18FD301JO3F

CD18FD301JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 300PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 29 585

$4.05600

CP-SM-250-500V

CP-SM-250-500V

TubeDepot

SILVER MICA 250PF / 500V

Në magazinë: 200 000

$0.50000

CD19FD621JO3F

CD19FD621JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 620PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 37 500

$3.20000

CMR03E620GOAM

CMR03E620GOAM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 62PF 100V RADIAL

Në magazinë: 7 422

$14.82000

MIN02-001EC101K-F

MIN02-001EC101K-F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 100PF 10% 300V SMD

Në magazinë: 34 100

$3.51900

CD15FC751JO3

CD15FC751JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 750PF 5% 300V RADIAL

Në magazinë: 35 294

$3.40000

CD19FC682FO3

CD19FC682FO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 6800PF 1% 300V RADIAL

Në magazinë: 9 807

$11.21600

CM07FD822GO3

CM07FD822GO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 8200PF 500V RADIAL

Në magazinë: 5 210

$21.11100

CD15FD431FO3F

CD15FD431FO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 430PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 25 000

$5.20000

CMR07F133FODP

CMR07F133FODP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 13000PF 500V RADIAL

Në magazinë: 2 364

$54.99000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top