MCM01-010ED391G-F

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MCM01-010ED391G-F
Prodhuesi
Cornell Dubilier Electronics
Përshkrim
CAP MICA 390PF 2% 500V SMD
Kategoria
kondensatorë
Familja
kondensatorë mikë dhe ptfe
Instock
0
Çmimi për njësi
$5.56800
Fletët e të dhënave në internet
MCM01-010ED391G-F PDF
 • seri:MCM01
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • kapaciteti:390 pF
 • tolerancës:±2%
 • tension - i vlerësuar:500 V
 • material dielektrik:Mica
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 200°C
 • lloji i montimit:Surface Mount
 • paketë / kuti:Nonstandard SMD
 • ndarjen e plumbit:-
 • veçoritë:RF, High Frequency
 • madhësia / dimensioni:0.500" L x 0.400" W (12.70mm x 10.16mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CD4CD100DO3

CD4CD100DO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 10PF 0.5PF 500V RADIAL

Në magazinë: 21 269

$6.11200

CD5FA181GO3F

CD5FA181GO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 180PF 2% 100V RADIAL

Në magazinë: 22 260

$5.84000

CD16FD302JO3

CD16FD302JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 3000PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 38 637

$2.84700

CMR03E430JOAP

CMR03E430JOAP

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 43PF 100V RADIAL

Në magazinë: 9 102

$12.08417

MC08EA300F-TF

MC08EA300F-TF

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 30PF 1% 100V 0805

Në magazinë: 67 792

$1.62260

CD4ED820JO3F

CD4ED820JO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 82PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 16 129

$9.30000

CD5EC270JO3

CD5EC270JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 27PF 5% 300V RADIAL

Në magazinë: 39 007

$2.82000

CD15FD221JO3

CD15FD221JO3

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 220PF 5% 500V RADIAL

Në magazinë: 37 671

$2.92000

CD4ED500FO3F

CD4ED500FO3F

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 50PF 1% 500V RADIAL

Në magazinë: 10 059

$10.93500

CMR04F131FODM

CMR04F131FODM

Cornell Dubilier Electronics

CAP MICA 130PF 500V RADIAL

Në magazinë: 10 101

$10.89000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top