MSCH-09

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MSCH-09
Prodhuesi
NTE Electronics, Inc.
Përshkrim
CAP-ACCESSORIES
Kategoria
kondensatorë
Familja
aksesorë
Instock
80
Çmimi për njësi
$2.54000
Fletët e të dhënave në internet
-
  • seri:MSC
  • paketë:Bag
  • statusi i pjesës:Active
  • lloji i aksesorit:Mounting Bracket
  • për përdorim me/produkte të ngjashme:Round Can Types
  • madhësia e pajisjes:E, F Case Size
  • specifikimet:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RB175

RB175

Cornell Dubilier Electronics

BRACKET WRAP AROUND CASE CODE P

Në magazinë: 25 000

$5.20000

SCH-2-H

SCH-2-H

Richco, Inc. (Essentra Components)

CAP HOLDER W/O SPACER W/CLAMP

Në magazinë: 63 583

$1.73000

V8

V8

KEMET

CAPACITOR HARDWARE, CLIP, ZINC S

Në magazinë: 23 897

$5.44000

30393-9

30393-9

Cornell Dubilier Electronics

CAP WRAP AROUND BRACKET OVAL

Në magazinë: 38 095

$3.15000

MSCH-08

MSCH-08

NTE Electronics, Inc.

CAP-ACCESSORIES

Në magazinë: 95 652

$1.15000

125565-11

125565-11

Cornell Dubilier Electronics

BRACKET FOR 3.0" DIA CAP

Në magazinë: 17 031

$8.22000

33-0010 DOG BONE

33-0010 DOG BONE

XS Power Batteries

CAPACITOR BUSS BAR, ALUMINUM

Në magazinë: 15 015

$9.99000

SCHS-2-H

SCHS-2-H

Richco, Inc. (Essentra Components)

CAP HOLDER W/SPACER-CLAMP HRDWR

Në magazinë: 63 583

$1.73000

VR6

VR6

Cornell Dubilier Electronics

MOUNTING CLAMP VERT 1.75IN DIA

Në magazinë: 25 641

$4.68000

HB2

HB2

Cornell Dubilier Electronics

MOUNTING BRACKET FOR MOTOR START

Në magazinë: 15 765

$8.88000

Kategoria e produkteve

aksesorë
278 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p397331/125309-01.jpg
kondensatorë qeramike
673366 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p842606/0603J1507P50HQT.jpg
kondensatorë filmi
75484 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p628611/ECH-S1H273JZ.jpg
kondensatorë tantal
89842 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p879538/592D158X9004X2T20H.jpg
Top