CP000222R00JB14

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CP000222R00JB14
Prodhuesi
Vishay / Dale
Përshkrim
RES 22 OHM 2W 5% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$10.00000
Fletët e të dhënave në internet
CP000222R00JB14 PDF
 • seri:CP
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:22 Ohms
 • tolerancës:±5%
 • fuqia (vat):2W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:Flame Proof, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±300ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-65°C ~ 275°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.687" L x 0.250" W (17.46mm x 6.35mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RSF1JTR430

RSF1JTR430

Stackpole Electronics, Inc.

RES 0.43 OHM 1W 5% AXIAL

Në magazinë: 3 787 878

$0.02640

RN55E8161BBSL

RN55E8161BBSL

Vishay / Dale

RES 8.16K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 72 751

$1.51200

RWR81N25R5FRS70

RWR81N25R5FRS70

Vishay / Dale

RES 25.5 OHM 1W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 19 746

$6.58350

RLR07C2402GMR36

RLR07C2402GMR36

Vishay / Dale

RES 24K OHM 2% 1/4W AXIAL

Në magazinë: 298 364

$0.33516

RWR74S27R4FRB12

RWR74S27R4FRB12

Vishay / Dale

RES 27.4 OHM 5W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 25 712

$5.05600

CMF551K6670BHRE

CMF551K6670BHRE

Vishay / Dale

RES 1.667K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 437 139

$0.22876

CMF50340R00FKEA

CMF50340R00FKEA

Vishay / Dale

RES 340 OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 587 406

$0.17024

CMF5513R400FHEK

CMF5513R400FHEK

Vishay / Dale

RES 13.4 OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

RWR81SR169FRS73

RWR81SR169FRS73

Vishay / Dale

RES 0.169 OHM 1W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 21 591

$6.02100

RN60E1300FRSL

RN60E1300FRSL

Vishay / Dale

RES 130 OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 181 686

$0.55040

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top