R-30BJ500-390

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
R-30BJ500-390
Prodhuesi
TubeDepot
Përshkrim
1/2W CARBON COMPOSITION 390
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
23
Çmimi për njësi
$0.25000
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:-
 • paketë:Bulk
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:390 Ohms
 • tolerancës:-
 • fuqia (vat):0.5W, 1/2W
 • përbërjen:Carbon Composition
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • madhësia / dimensioni:-
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RLR07C3902FSRE8

RLR07C3902FSRE8

Vishay / Dale

ERL-07 39K 1% T-1 RLR07C3902FS R

Në magazinë: 131 447

$0.76076

RN55C2323BB14

RN55C2323BB14

Vishay / Dale

RES 232K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

RNC60H3921FSBSL

RNC60H3921FSBSL

Vishay / Dale

RES 3.92K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 33 287

$3.60500

CW00536R00JE12HS

CW00536R00JE12HS

Vishay / Dale

RES 36 OHM 6.5W 5% AXIAL

Në magazinë: 56 736

$1.93880

CPW15470R0JB14

CPW15470R0JB14

Vishay / Dale

RES 470 OHM 15W 5% AXIAL

Në magazinë: 1 750

$80.00000

RNF14BTD6K04

RNF14BTD6K04

Stackpole Electronics, Inc.

RES 6.04K OHM 1/4W .1% AXIAL

Në magazinë: 1 481 481

$0.06750

CP002230R00JB143

CP002230R00JB143

Vishay / Dale

RES 30 OHM 22W 5% AXIAL

Në magazinë: 5 789

$19.00000

CMF503K3000JNEB

CMF503K3000JNEB

Vishay / Dale

RES 3.3K OHM 1/4W 5% AXIAL

Në magazinë: 550 964

$0.18150

RLR05C1803FRRE7

RLR05C1803FRRE7

Vishay / Dale

ERL-05 180K 1% T-1 RLR05C1803FR

Në magazinë: 70 689

$1.55610

RNC50J4702DSR36

RNC50J4702DSR36

Vishay / Dale

RES 47K OHM 1/10W .5% AXIAL

Në magazinë: 70 689

$1.55610

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top