FKN7WSJR-91-1R8

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
FKN7WSJR-91-1R8
Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 1.8 OHM 7W 5% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.23864
Fletët e të dhënave në internet
FKN7WSJR-91-1R8 PDF
 • seri:FKN
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:1.8 Ohms
 • tolerancës:±5%
 • fuqia (vat):7W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:Flame Proof, Fusible, Safety
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-40°C ~ 155°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.315" Dia x 0.965" L (8.00mm x 24.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RNC55H39R0FSB14

RNC55H39R0FSB14

Vishay / Dale

RES 39 OHM 1/8W 1% AXIAL

Në magazinë: 106 801

$0.93632

RLR07C5R10GMRE8

RLR07C5R10GMRE8

Vishay / Dale

ERL-07 5.1 2% T-1 RLR07C5R10GM R

Në magazinë: 70 689

$1.55610

RLR07C1000FMRE5

RLR07C1000FMRE5

Vishay / Dale

ERL-07 100 1% T-1 RLR07C1000FM R

Në magazinë: 198 412

$0.50400

RWR80S1R21FRB12

RWR80S1R21FRB12

Vishay / Dale

RES 1.21 OHM 2W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 24 696

$5.26400

RN50C13R3FRE6

RN50C13R3FRE6

Vishay / Dale

RES 13.3 OHM 1/20W 1% AXIAL

Në magazinë: 498 132

$0.20075

RWR81S5620BRBSL

RWR81S5620BRBSL

Vishay / Dale

RES 562 OHM 1W 0.1% WW AXIAL

Në magazinë: 6 872

$16.00500

CMF7050R000BHBF

CMF7050R000BHBF

Vishay / Dale

RES 50 OHM 1.75W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 139 495

$0.71687

CPL03R0700FB14

CPL03R0700FB14

Vishay / Dale

RES 0.07 OHM 3W 1% AXIAL

Në magazinë: 11 000

$10.00000

RNC50J3280BSB14

RNC50J3280BSB14

Vishay / Dale

RES 328 OHM 1/10W .1% AXIAL

Në magazinë: 18 895

$6.88000

ALSR03R7500FE12

ALSR03R7500FE12

Vishay / Dale

RES 0.75 OHM 3W 1% AXIAL

Në magazinë: 61 111

$1.80000

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top