MFR-25FRF52-4K53

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
MFR-25FRF52-4K53
Prodhuesi
Yageo
Përshkrim
RES 4.53K OHM 1/4W 1% AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$0.01047
Fletët e të dhënave në internet
MFR-25FRF52-4K53 PDF
 • seri:MFR
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:4.53 kOhms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):0.25W, 1/4W
 • përbërjen:Metal Film
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:±100ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 155°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RNC55H51R7BSB14

RNC55H51R7BSB14

Vishay / Dale

RES 51.7 OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 27 777

$4.32000

RNF14FTC2M37

RNF14FTC2M37

Stackpole Electronics, Inc.

RES 2.37M OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 2 777 777

$0.03600

ROX3002M20FNF5N

ROX3002M20FNF5N

Vishay / Dale

RES 2.2M OHM 1% 10W AXIAL

Në magazinë: 3 097

$38.74290

CMF6020R000BHBF

CMF6020R000BHBF

Vishay / Dale

RES 20 OHM 1W .1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

HTS00681305FKB15

HTS00681305FKB15

Vishay / Sfernice

RES THICK FILM AXIAL

Në magazinë: 3 613

$33.21250

RNF14FTC2K15

RNF14FTC2K15

Stackpole Electronics, Inc.

RES 2.15K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 6 535 947

$0.01530

ERG-3SJ912A

ERG-3SJ912A

Panasonic

RES 9.1K OHM 3W 5% AXIAL

Në magazinë: 958 588

$0.10432

RLR05C2493FSR36

RLR05C2493FSR36

Vishay / Dale

ERL-05 249K 1% T-1 RLR05C2493FS

Në magazinë: 129 188

$0.77406

RNC55H11R0FSB14

RNC55H11R0FSB14

Vishay / Dale

RES 11 OHM 1/8W 1% AXIAL

Në magazinë: 40 552

$2.71250

RN55C56R2BRE6

RN55C56R2BRE6

Vishay / Dale

RES 56.2 OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 386 847

$0.25850

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top