WHE10RFET

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
WHE10RFET
Prodhuesi
Ohmite
Përshkrim
RES 10 OHM 1% 5W AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
168
Çmimi për njësi
$1.40000
Fletët e të dhënave në internet
WHE10RFET PDF
 • seri:WH
 • paketë:Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:10 Ohms
 • tolerancës:±1%
 • fuqia (vat):5W
 • përbërjen:Wirewound
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:±50ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 150°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.295" Dia x 0.787" L (7.50mm x 20.00mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
MRS25000C6192FCT00

MRS25000C6192FCT00

Vishay BC Components/Beyshlag/Draloric

RES 61.9K OHM 0.6W 1% AXIAL

Në magazinë: 384 615

$0.26000

RNC55J5001BRB14

RNC55J5001BRB14

Vishay / Dale

RES 5K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 48 085

$2.28760

RN65D1802FRE6

RN65D1802FRE6

Vishay / Dale

RES 18K OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 342 935

$0.29160

MFR-25FRF52-147K

MFR-25FRF52-147K

Yageo

RES 147K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 9 551 098

$0.01047

RN60E1001BRE6

RN60E1001BRE6

Vishay / Dale

RES 1K OHM 1/4W .1% AXIAL

Në magazinë: 223 773

$0.44688

CMF5515K770BHEB

CMF5515K770BHEB

Vishay / Dale

RES 15.77K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 386 847

$0.25850

CMF503K0000FKEA

CMF503K0000FKEA

Vishay / Dale

RES 3K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 587 406

$0.17024

CW0101K900JE123

CW0101K900JE123

Vishay / Dale

RES 1.9K OHM 13W 5% AXIAL

Në magazinë: 55 547

$1.98030

RLR20C1471FSRE5

RLR20C1471FSRE5

Vishay / Dale

ERL-20 1.47K 1% T-1 RLR20C1471FS

Në magazinë: 44 692

$2.46124

CMF6520K000FHBF

CMF6520K000FHBF

Vishay / Dale

RES 20K OHM 1.5W 1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top