BSI068R2000GR17

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
BSI068R2000GR17
Prodhuesi
Vishay / Sfernice
Përshkrim
RES WW AXIAL
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$2.07480
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:-
 • tolerancës:-
 • fuqia (vat):-
 • përbërjen:-
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • madhësia / dimensioni:-
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:-
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
RNC55H2001BRBSL

RNC55H2001BRBSL

Vishay / Dale

RES 2K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 25 252

$4.75200

RNC55K3323FMRSL

RNC55K3323FMRSL

Vishay / Dale

RES 332K OHM 1/8W 1% AXIAL

Në magazinë: 64 614

$1.70240

CMF551M2000FKR670

CMF551M2000FKR670

Vishay / Dale

RES 1.2M OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 239 452

$0.41762

MRA-1230R00FE12

MRA-1230R00FE12

Vishay / Dale

RES 30 OHM 1% AXIAL

Në magazinë: 19 519

$6.66000

RN60E1001FB14

RN60E1001FB14

Vishay / Dale

RES 1K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

RN55D1691FBSL

RN55D1691FBSL

Vishay / Dale

RES 1.69K OHM 1/8W 1% AXIAL

Në magazinë: 72 751

$1.51200

RN60C6040BBSL

RN60C6040BBSL

Vishay / Dale

RES 604 OHM 1/4W .1% AXIAL

Në magazinë: 72 751

$1.51200

RLR05C8R25FRB14

RLR05C8R25FRB14

Vishay / Dale

RES 8.25 OHM 1% 1/8W AXIAL

Në magazinë: 10 379

$10.59800

CMF5523K100BEEK

CMF5523K100BEEK

Vishay / Dale

RES 23.1K OHM 1/2W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

RWR80SR100FPBSL

RWR80SR100FPBSL

Vishay / Dale

RES 0.1 OHM 2W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 16 000

$8.74950

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top