RLP0624901FB00

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
RLP0624901FB00
Prodhuesi
Vishay / Sfernice
Përshkrim
SFERNICE FIXED RESISTORS
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
0
Çmimi për njësi
$14.97400
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:*
 • paketë:Box
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:-
 • tolerancës:-
 • fuqia (vat):-
 • përbërjen:-
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • madhësia / dimensioni:-
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:-
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
H81K5FCA

H81K5FCA

TE Connectivity AMP Connectors

RES 1.50K OHM 1/4W 1% AXIAL

Në magazinë: 278 024

$0.35968

RLR32C5111FPRE5

RLR32C5111FPRE5

Vishay / Dale

ERL-32 5.11K 1% T-1 RLR32C5111FP

Në magazinë: 38 961

$3.08000

H8887RBYA

H8887RBYA

TE Connectivity AMP Connectors

RES 887 OHM 1/4W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 154 530

$0.64712

10W147

10W147

NTE Electronics, Inc.

10W 470 OHMS 5%

Në magazinë: 161 290

$0.62000

UB3C-10RF8

UB3C-10RF8

Riedon

RES 10 OHM 3W 1% AXIAL

Në magazinë: 299 553

$0.33383

RLR05C3093FRRE619

RLR05C3093FRRE619

Vishay / Dale

ERL-05-19 309K 1% T-1 RLR05C3093

Në magazinë: 29 582

$4.05650

OF243JE

OF243JE

Ohmite

RES 24K OHM 5% 1/2W AXIAL

Në magazinë: 278 473

$0.35910

MFP-25BRD52-120R

MFP-25BRD52-120R

Yageo

RES 120 OHM 1/4W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 142 857

$0.70000

CW0102R500JE12

CW0102R500JE12

Vishay / Dale

RES 2.5 OHM 13W 5% AXIAL

Në magazinë: 42 145

$2.61000

RLR32C3302GMRE6

RLR32C3302GMRE6

Vishay / Dale

RES 33K OHM 2% 1W AXIAL

Në magazinë: 38 290

$2.87280

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top