2W413

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
2W413
Prodhuesi
NTE Electronics, Inc.
Përshkrim
2W 130K OHMS 2%
Kategoria
rezistenca
Familja
vrima e rezistorëve
Instock
2319
Çmimi për njësi
$0.16000
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:-
 • paketë:Bag
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:130 kOhms
 • tolerancës:±2%
 • fuqia (vat):2W
 • përbërjen:Metal Oxide Film
 • veçoritë:Flame Proof, Safety
 • koeficienti i temperaturës:±200ppm/°C
 • temperatura e funksionimit:-55°C ~ 200°C
 • paketë / kuti:Axial
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:Axial
 • madhësia / dimensioni:0.220" Dia x 0.610" L (5.60mm x 15.50mm)
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:2
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
CPR05330R0JE14

CPR05330R0JE14

Vishay / Dale

RES 330 OHM 5W 5% RADIAL

Në magazinë: 11 000

$10.00000

RLR05C2873FRRE519

RLR05C2873FRRE519

Vishay / Dale

ERL-05-19 287K 1% T-1 RLR05C2873

Në magazinë: 78 097

$1.40850

CMF60204K80BER6

CMF60204K80BER6

Vishay / Dale

RES 204.8K OHM 1W 0.1% AXIAL

Në magazinë: 223 773

$0.44688

RS01A15R00FE70

RS01A15R00FE70

Vishay / Dale

RES 15 OHM 1W 1% WW AXIAL

Në magazinë: 74 324

$1.48000

RLR05C21R0FSRE5

RLR05C21R0FSRE5

Vishay / Dale

ERL-05 21 1% T-1 RLR05C21R0FS RE

Në magazinë: 114 547

$0.87300

RN55C1561BB14

RN55C1561BB14

Vishay / Dale

RES 1.56K OHM 1/8W .1% AXIAL

Në magazinë: 87 301

$1.26000

RLR05C2323FSRE819

RLR05C2323FSRE819

Vishay / Dale

ERL-05-19 232K 1% T-1 RLR05C2323

Në magazinë: 88 079

$1.24887

Y0007330R000T9L

Y0007330R000T9L

VPG Foil

RES 330 OHM 0.6W 0.01% RADIAL

Në magazinë: 16 550

$8.45880

CMF55604R00FKR6

CMF55604R00FKR6

Vishay / Dale

RES 604 OHM 1/2W 1% AXIAL

Në magazinë: 1 059 322

$0.09440

RNC60H8451BSRE6

RNC60H8451BSRE6

Vishay / Dale

RES 8.45K OHM 1/4W .1% AXIAL

Në magazinë: 44 949

$2.44720

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top