CHP0805L5100JBT

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
CHP0805L5100JBT
Prodhuesi
Vishay / Sfernice
Përshkrim
RES SMD THICK FILM 0805
Kategoria
rezistenca
Familja
rezistorët e çipit - montimi në sipërfaqe
Instock
0
Çmimi për njësi
$3.37070
Fletët e të dhënave në internet
-
 • seri:*
 • paketë:Tape & Reel (TR)
 • statusi i pjesës:Active
 • rezistencës:-
 • tolerancës:-
 • fuqia (vat):-
 • përbërjen:-
 • veçoritë:-
 • koeficienti i temperaturës:-
 • temperatura e funksionimit:-
 • paketë / kuti:-
 • paketa e pajisjes së furnizuesit:-
 • vlerësimet:-
 • madhësia / dimensioni:-
 • lartësia - ulur (maksimumi):-
 • numri i përfundimeve:-
 • shkalla e dështimit:-
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
73L6R12J

73L6R12J

CTS Corporation

RES 0.12 OHM 5% 3/4W 2010

Në magazinë: 1 141 291

$0.08762

RT0402FRE074K53L

RT0402FRE074K53L

Yageo

RES SMD 4.53K OHM 1% 1/16W 0402

Në magazinë: 12 626 262

$0.00792

CRCW06030000Z0EAC

CRCW06030000Z0EAC

Vishay / Dale

RES 0 OHM JUMPER 1/10W 0603

Në magazinë: 1 000 000

$0.10000

RN73H2ETTD80R6F50

RN73H2ETTD80R6F50

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 80.6 OHM 1% 1/4W 1210

Në magazinë: 484 848

$0.20625

RN73H2ETTD72R3A25

RN73H2ETTD72R3A25

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 72.3 OHM 0.05% 1/4W 1210

Në magazinë: 226 469

$0.44156

RT0603DRE07340RL

RT0603DRE07340RL

Yageo

RES SMD 340 OHM 0.5% 1/10W 0603

Në magazinë: 1 000 000

$0.10000

RT1206CRD07221KL

RT1206CRD07221KL

Yageo

RES SMD 221K OHM 0.25% 1/4W 1206

Në magazinë: 1 161 980

$0.08606

SG73P2BTTD243J

SG73P2BTTD243J

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 24K OHM 5% 1/3W 1206

Në magazinë: 5 268 703

$0.01898

RN73H2BTTD9530A05

RN73H2BTTD9530A05

KOA Speer Electronics, Inc.

RES 953 OHM 0.05% 1/4W 1206

Në magazinë: 148 887

$0.67165

RG3216P-2002-D-T5

RG3216P-2002-D-T5

Susumu

RES SMD 20K OHM 0.5% 1/4W 1206

Në magazinë: 2 227 667

$0.04489

Kategoria e produkteve

aksesorë
247 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p607649/6120K-2.jpg
vrima e rezistorëve
499402 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p804056/RNC50J4142BSRE6.jpg
Top