PT-54-B-L31-EPE

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
PT-54-B-L31-EPE
Prodhuesi
Luminus Devices
Përshkrim
LED CHIP MODULE BLUE 13.5A
Kategoria
të pakategorizuara
Familja
të paklasifikuara
Instock
0
Çmimi për njësi
$49.44100
Fletët e të dhënave në internet
-
  • seri:*
  • paketë:Tray
  • statusi i pjesës:Not For New Designs
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
AF-4-PK

AF-4-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 1.5 IN H

Në magazinë: 2 097

$61.99000

WM-357-PK

WM-357-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 1.5 IN H

Në magazinë: 2 500

$47.99000

2HT-1500-2-BK-S-2

2HT-1500-2-BK-S-2

Brady Corporation

SLEEVE, 1.5 IN DIA X 1 IN W

Në magazinë: 194

$668.09000

WM-1-3-SC-PK

WM-1-3-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 1.5 IN H

Në magazinë: 2 281

$56.99000

TWM-93-SC-PK

TWM-93-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 453

$52.99000

SLF-I-PK

SLF-I-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 1.5 IN H

Në magazinë: 2 241

$57.99000

WM-C1-SC-PK

WM-C1-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 407

$53.99000

WM-S2-SC-PK

WM-S2-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 407

$53.99000

WM-375-399-SC-PK

WM-375-399-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 407

$53.99000

2HX-2000-2-YL-S

2HX-2000-2-YL-S

Brady Corporation

SLEEVE, 2 IN DIA X 2 IN W

Në magazinë: 567

$193.99000

Kategoria e produkteve

të paklasifikuara
59307 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p357829/TWM-65-SC-PK.jpg
Top