WM-100-124-BK-PK

Imazhi është për referencë, ju lutemi na kontaktoni për të marrë foton reale

Pjesa e prodhuesit
WM-100-124-BK-PK
Prodhuesi
Brady Corporation
Përshkrim
WIRE MARKER, 1.5 IN H
Kategoria
të pakategorizuara
Familja
të paklasifikuara
Instock
0
Çmimi për njësi
$47.99000
Fletët e të dhënave në internet
-
  • seri:*
  • paketë:Bulk
  • statusi i pjesës:Active
Transporti Periudha e dorëzimit Për pjesët në magazinë, porositë vlerësohet të dërgohen brenda 3 ditësh.
InFortune dërgon porositë një herë në ditë rreth orës 17:00, përveç të dielës.
Pasi të dërgohet, koha e parashikuar e dorëzimit varet nga operatorët e mëposhtëm që keni zgjedhur.
DHL Express, 3-7 ditë pune.
DHL eCommerce, 12-22 ditë pune.
Prioriteti Ndërkombëtar i FedEx, 3-7 ditë pune.
EMS, 10-15 ditë pune.
Posta ajrore e regjistruar, 15-30 ditë pune
Tarifat e transportit Tarifat e transportit për porosinë tuaj mund të gjenden në shportën e blerjeve.
Opsioni i transportit Ne ofrojmë transport ndërkombëtar DHL, FedEx, EMS, SF Express dhe Postë Ajrore të Regjistruar.
Ndjekja e transportit Ne do t'ju njoftojmë me email me numrin e përcjelljes sapo porosia të dërgohet.
Mund të gjeni gjithashtu numrin e përcjelljes në historikun e porosive.
Kthim/garanci Duke u kthyer Kthimet normalisht pranohen kur përfundojnë brenda 30 ditëve nga data e dërgesës, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit për një autorizim kthimi.
Pjesët duhet të jenë të papërdorura dhe në paketim origjinal.
Klienti duhet të marrë përgjegjësinë për transportin.
Garancia Të gjitha blerjet e InFortune vijnë me një politikë kthimi 30-ditore të parave, plus një garanci 90-ditore të InFortune kundër çdo defekti në prodhim.
Kjo garanci nuk do të zbatohet për asnjë artikull ku defektet janë shkaktuar nga montimi i gabuar i klientit, dështimi nga klienti për të ndjekur udhëzimet, modifikimi i produktit, neglizhenca ose funksionimi i papërshtatshëm
hetim

Produkte të nxehta

EEV-EB2W100SM
EEV-EB2W100SM
CAP ALUM 10UF 20% 450V SMD
UB-09-628-S(S)
UB-09-628-S(S)
ULTRA PANEL MOUNT BEEP ALARM
7490100110
7490100110
TRANSFORMER LAN 10/100 SMD
EZE480D12R
EZE480D12R
SSR RELAY SPST-NO 12A 48-660V
1SS400SMT2R
1SS400SMT2R
DIODE GEN PURP 80V 100MA EMD2
BC417143B-GIRN-E4
BC417143B-GIRN-E4
IC RF TXRX+MCU BLUETOOTH 96VFBGA
UBX-M8030-KT-B3000A
UBX-M8030-KT-B3000A
IC GPS GNSS CHIP M8 40QFN PRO

Rekomanduar për ju

Imazhi Numri i pjesës Përshkrim Stoku Çmimi për njësi Blej
TMXM-1-25-PK

TMXM-1-25-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.094 IN H X 0.313

Në magazinë: 1 028

$106.99000

HX-2000-2-WT-2

HX-2000-2-WT-2

Brady Corporation

SLEEVE, 2 IN DIA X 1 IN W

Në magazinë: 341

$350.99000

WM-NEG-SC-PK

WM-NEG-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 407

$53.99000

WM-Y-SC-PK

WM-Y-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H

Në magazinë: 2 407

$53.99000

HH-14-SC-PK

HH-14-SC-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.75 IN H X 0.25 IN

Në magazinë: 1 940

$66.99000

851-43-002-20-001000

851-43-002-20-001000

Mill-Max

CONN BRD TO BRD SKT 2 POS R/A

Në magazinë: 9 072

$12.12480

AF-23-PK

AF-23-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 1.5 IN H

Në magazinë: 2 167

$59.99000

2316663-3

2316663-3

TE Connectivity AMP Connectors

HD1 TAB CONTACT AU0.38 L SIZE

Në magazinë: 311 759

$0.32076

TMM-Y-PK

TMM-Y-PK

Brady Corporation

WIRE MARKER, 0.5 IN H

Në magazinë: 1 870

$69.49000

2316815-3

2316815-3

TE Connectivity AMP Connectors

HD3 TAB CONTACT AU0.38 L SIZE

Në magazinë: 283 414

$0.35284

Kategoria e produkteve

të paklasifikuara
59307 Artikuj
//image.in-fortune.com/sm/p357829/TWM-65-SC-PK.jpg
Top